+90 850 811 54 88

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Hakkımızda
1991’de başladığımız şirket hayatımızda çok sayıda ünlü fotokopi markası firmalarının bayiliğini ve distribütörlüğünü başarıyla yürüttük. 2003-2009 yılları arasında Ricoh firması ile Türkiye’de satış rekorları kırdık. Hedefimiz kurumsal firmalara, devlet idareleri ve eğitim kurumlarına en iyi baskı çözümleri ve yazılımları sunmaktır.

Firmamız, 2013 yılında baskı çözümlerinde dünyanın tanınmış markalarının lider üreticisi ve Güney Kore’nin ilk fotokopi makineleri markası SİNDOH’un ana distribütörlüğünü üstlendi.

Yeni markamız, 60 yıllık geçmişe sahip, dünyanın birçok lider fotokopi markasına (Konica Minolta, Ricoh, Xerox, Lexmark) uzunca yıllardır üretim yapan, dünyanın en iyi Renkli A3 Fotokopi Makinelerinin teknoloji geliştiricisi ve OEM/ODM üretici ve tedarikçisi, Güney Kore’ nin pazar lideridir.

Şirket Profili
Kore’nin ilk fotokopi makineleri üreticisi olan kurulduğu günden bu yana evrensel çözümler üreten Sindoh, günden güne işini severek yapan bir ekip dayanışmasıyla büyümektedir.

21. yüzyılda dijital ortamlar, mobil ve bulut teknolojilerinin gelişimiyle hızlı değişimlere uğradı. Dolayısıyla herkes daha yaratıcı ve etkili ofis ortamlarına ihtiyaç duymaya başladı. İşte bu yüzden SİNDOH size müşterilerin tüm beklentilerini gölgede bırakan dijital hepsi-bir-arada çözümlerini sunuyor.

Sindoh, ünlü evrensel firmaların katılaştırılmış ortaklıklarıyla, Ar-ge, satış, üretim ve servis bölümlerine sahip bir profesyoneller takımıdır.

Eşsiz uzmanlığımız ve sektör bilgimiz, güvenle deniz aşırı ülkelerdeki pazarlara ulaşmamızı sağlıyor.

“Müşteriye Maliyet Özgürlüğü” yönetim felsefesi ile SİNDOH tüm küresel müşterileri desteklemek için yeniden doğuyor. Umuyorum ki sizler de bu doğuşumuza şahitlik etmek için bizim yanımızda olacaksınız.